RADČICE

   OKRES JABLONEC NAD NISOU

 

 

     Vítáme Vás na našich webových stránkách. Chceme Vás seznámit s historií i současností naší krásné vesnice, se zajímavostmi v obci i okolí a vůbec se vším, co lze o tomto malebném kousku kraje říci. Právě jste vstoupili do FOTOGALERIE. V ní si můžete prohlédnout aktuální snímky naší obce, několik fotografií z dob minulých a hlavně momentky z většiny akcí, které v Radčicích pořádáme.

Hasičský výlet 2016

Hasiči plán výletu opět utajili, a tak jsme se až v průběhu dne dozvěděli, kde všude se ocitneme. A opět to pro všechny bylo zajímavé překvapení. Navštívili jsme hrad Pecka, pivovar Tambor ve Dvoře Králové nad Labem a železniční muzeum Výtopna Jaroměř. A věřte, že to stálo za to.
Už se těšíme na příští rok, a vy, kteří jste letos nebyli, se už také chystejte...

Hrad Pecka... Hrad Pecka... Hrad Pecka... Hrad Pecka... Hrad Pecka... Hrad Pecka... Hrad Pecka... Hrad Pecka... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Pivovar Tambor... Výtopna Jaroměř... Výtopna Jaroměř... Výtopna Jaroměř... Výtopna Jaroměř... Výtopna Jaroměř... Výtopna Jaroměř... Výtopna Jaroměř... lightbox jquery iframe by VisualLightBox.com v5.4

 

 

© 2012 Radčice