RADČICE

   OKRES JABLONEC NAD NISOU

 

 

     Vítáme Vás na našich webových stránkách. Chceme Vás seznámit s historií i současností naší krásné vesnice, se zajímavostmi v obci i okolí a vůbec se vším, co lze o tomto malebném kousku kraje říci. Právě jste vstoupili do FOTOGALERIE. V ní si můžete prohlédnout aktuální snímky naší obce, několik fotografií z dob minulých a hlavně momentky z většiny akcí, které v Radčicích pořádáme.

Maškarní bál 2014

     V neděli 9. března se v místním pohostinství konalo tradiční dětské maškarní. S radostí jsme uvítali 21 dětí z Radčic a okolí. Jelikož jsou prostory naší hospůdky menší, byl to ideální počet, při kterém ještě mohly všechny pohodlně soutěžit, hrát si a tančit, a to za skvělého hudebního doprovodu Petra Havla. Pro děti bylo připraveno osm soutěží, od oblíbené židlové či tance pod provazem až po několik nových, jako bylo pití vody brčkem, balónková hra či skákací panák z kruhů. V polovině programu si děti pomocí čísla, které si vylosovaly u vstupu, našly svůj sáček s překvapením, dalším bodem pak bylo napjatě očekávané losování pěti hlavních cen. Závěrečné překvapení je čekalo na konci akce. Poté, co obdržely medaile a účastnické listy, si mohly pochutnat na vynikajícím marcipánovém dortu v podobě hlavy šaška, který pro malé mlsouny upekla a částečně sponzorovala paní Prášková.

     Velký dík patří jak sponzorům (seznam pod momentkami), tak i všem ochotným a šikovným dobrovolníkům, kteří přispěli k příjemné atmosféře bálu, ať již vynikajícími chlebíčky, sladkým pečivem či ochotnou  pomocí při prodeji a organizaci.

     Věříme, že se dětem odpoledne líbilo, že si ho spolu s rodiči užily, a těšíme se na další společné akce.

Za organizátory Katka Krejčová a Dáša Havlová

 

Sponzoři:
Obec Radčice, SDH Radčice, Bětka Chrzová, Pavel Mann,
DC Korálek (
finanční dar z výnosu akce Pohádkový les 2013)

Dobrovolníci:
Věra Kurfirstová, manželé Kadášovi, Vlasta Klingerová, Jana Fichtnerová,
Naďa Kopalová,  Věra Havlíčková, Marie Šrejmová, Vlasta Hádková, Erika Veberová,
Jarča Ružová, Tina Dubská

Děkujeme sponzorům i všem ostatním, kteří svou ochotou, kreativitou a kuchařským uměním přispěli k realizaci této akce!

 

 

Na začátek

 

© 2012 Radčice